PLAZMA KESİM KOKU DUMAN FİLTRESİ

PLAZMA KESİM MAKİNALARINA ÖZEL

DUMAN KOKU FİLTRESİ

KESİM ESNASINDA ÇIKAN YAĞ DUMANI .PARTİKUL VE KOKU GİDERİM FİLTRESİ

2000m3/h

1,5KW

Kategoriler:

PLAZMA KESİM MAKİNALARINA ÖZEL

DUMAN KOKU FİLTRESİ

KESİM ESNASINDA ÇIKAN YAĞ DUMANI .PARTİKUL VE KOKU GİDERİM FİLTRESİ

2000m3/h

1,5KW

SPECIAL FOR PLASMA CUTTING MACHINESSMOKE ODOR FILTEROIL SMOKE RELEASED DURING CUTTING. PARTICULATE AND ODOR REMOVAL FILTER2000m3/h1.5KW

220V

 

Kaynakçılar, onlar için işten, hastalık nedeniyle uzak kalmak ve hatta erken emeklilik anlamına gelen tehlikeli maddeler dolayısıyla bir dizi riskle karşı karşıya kalır. Farklı kaynak yöntemleri, çeşitli tehlikeli madde konsantrasyonları içeren farklı miktarlarda dumanın açığa çıkmasına neden olur. Partiküllerin boyutları ne kadar küçük ise tehlikeleri de o denli büyür, çünkü bunları akciğerlere kadar solumak daha kolaydır. Açığa çıkan kaynak dumanı miktarı kaynağın türüne ve kullanılan malzemeye bağlıdır.

SAYTECH üretim ortamında, aralarında MIG, TIG, GMAW, FCAW ya da SMAW’nun da bulunduğu yaygın kaynak proseslerinden kaynaklanan kaynak dumanı ile plazma kesim dumanı isini kontrol etmek ve azaltmak için taşınabilir, sabit ve özel yapılandırılmış çözümlerde eksiksiz bir yelpaze sunar. Endüstrideki 70 yılı aşkın deneyimle uygulama incelemesi, çözüm önerisi ve uygulama, sistem tasarımı, mühendislik ve kurulum, ürün ve sistem desteği, işletime alma, tanısal ve servis bakımına dair programlar, eski sistem yükseltmeleri, temiz hava düzenlemeleri ile standartlarına uyum ve verimli enerji çözümleri sağlayabiliriz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“PLAZMA KESİM KOKU DUMAN FİLTRESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top